Debat 24 | Lajmi i pavarur
 • Lajmet e Fundit

 • SONDAZH

  A besoni se rezoluta e përbashkët e zgjidh problemin e dekriminalizimit të Kuvendit?
 • Pikante

  Sat, February 28 2015 - 9:39 pm
  Nuk kanë mbetur shumë njerëz aktivë në internet që nuk kanë parë fotografinë e fustanit me dy ngjyra dhe nuk kanë debatuar se cilat...
  Wed, February 4 2015 - 1:39 pm
  Si do të ndjeheshit nëse do të zbulonit nga rrjeti social Facebook se burri juaj ju ka tradhtuar! Kështu ka ndodhur me gruan e një ...
  Sat, January 3 2015 - 1:24 pm
  Objektet fluturuese të paidentifikuara ose UFO-t, siç njihen ndryshe, janë vepër e CIA-s. Agjencia Qëndrore e Inteligjencës Amerika...
 • Video e Ditës: Tre Tenoret 2015

 • Ide_alistët

  Sat, December 13 2014 - 11:25 pm
  Në një videointervistë të publikuar ne portalin respublika.al, ish-kryeministri i Shqipërisë Aleksandër Meksi, tregon momentet e fo...
  Thu, September 11 2014 - 4:08 pm
  Nga Artan Fuga Disa më pyesin : Për kë e kisha që nuk i vlerësova dorëheqjen? Po, po, e them, për zotin Civici… Sigurisht unë...
  Sun, August 17 2014 - 7:17 pm
  Nga Artan Fuga Lajm nuk eshte se nje gjashtedhjetvjecar desheron te beje seks me nje katermbedhjetvjecare. Ka plot pedofila neper r...
 • I-Debat24

  Nga Elton METAJ Shpërthimi i deputetit Tom Doshi kundër kryeministrit Edi Rama ishte ndër zhvillimet ...
  Nga Elton METAJ Saimir Tahiri do t’i mbajë mend gjatë orët e 10 shkurtit 2015. Ato shënojnë një momen...
  Nga Elton Metaj Në librat e ekonomisë mund të mësosh lehtësisht se letrat me vlerë më të sigurta janë...
  Bota nuk u bë më e mirë vitin e kaluar – në të kundërtën. Kriza e Ukrainës, lufta në Gazë dhe s...
 • Moti në Tiranë

'