Halle Berry prezanton parfumin e ri “Wild Essence” | Debat 24

Halle Berry prezanton parfumin e ri “Wild Essence”

By Debat24
In Gruaja
August 20, 2014
0 Comments
1064 Views

Fame And Philanthropy Post-Oscar PartyAktorja 47-vjeçare, Halle Berry po prezanton  filmin më të ri “Extant” ku luan rolin e një austronauteje.  Edhe pse ndodhet ende në “hapësirë” aktorja ka kohë për të promovuar parfumin e saj të ri “Wild Essence”. Në videon e prezantimit të parfumit 47 vjeçarja shfaqet me ekstenshën ndryshe nga look-u  i përhershëm me flokë të shkurtra.  Ajo mban veshur një fustan të zi dhe lëkura e saj e errët shkëlqen duke e bërë shumë sensuale dhe duke përcjellë aromën e vërtetë të parfumit.
Në faqen e internetit dedikuar pafumeve të saj, “Wild Essence” është përshkruar si një “aromë e një shumësie lulesh, aroma sensuale e një gruaje në natyrë”. “Aroma e trupit dhe e shpirtit të një gruaje bëhet shumë më sensuale në natyrë.  E dashuroj idenë e të krijuarit të parfumeve që i jep mundësinë femrave të kenë kontakt me natyrën”, thotë aktorja Halle Berry.  Wild Essense është parfumi i gjashtë që ajo prezanton. 

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'