Horoskopi ditor, 13 dhjetor 2014 | Debat 24

Horoskopi ditor, 13 dhjetor 2014

By Debat24
In Horoskopi
December 13, 2014
0 Comments
999 Views

DASHI

Do të keni shumë dyshime sot për atë që keni në krah dhe herë pas here do të debatoni. Yjet këshillojnë të flisni hapur dhe të sqaroni gjithçka, njëherë e përgjithmonë.

DEMI

Do të jeni më pak ëndërrimtarë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe do t’i mendoni gjërat më seriozisht. Ata që kanë pasur mosmarrëveshje do të mundohen t’i zgjidhin ato me qetësi.

BINJAKËT

Influenca e yjeve do të jetë shumë kontraktuar sot në jetën tuaj në çift. Jupiteri do të nxisë debatet në çift, dhe nga ana tjetër Venusi do të mundohet t’iu nxite t’i shprehni me tepër ndjenjat.

GAFORRJA

Duhet të bëni çmos gjatë kësaj dite që ta joshni edhe njëherë tjetër atë që keni në krah. Mos lejoni që rutina ta pushtojë lidhjen tuaj sepse do të keni probleme më vonë.

LUANI

Nëse jeni në një lidhje nuk duhet absolutisht të filloni aventura gjatë kësaj dite sepse jo vetëm që do të shkatërroni gjithçka keni ndërtuar, por do të vuani mjaft.

VIRGJE RESHA

Do ta vlerësoni pa masë partnerin tuaj gjatë kësaj dite dhe marrëdhënia në çift do të jetë e mrekullueshme. Disa do të jenë gati të marrin edhe vendime të rëndësishme.

PESHORJA

Dëgjojeni këshillën e Mërkurit sot dhe surprizojeni partnerin tuaj në çdo moment. Në këtë mënyrë atmosfera në jetën tuaj do të jetë me emocionuese dhe ai që dashuroni do të ndihet mjaft mirë.

AKREPI

Do të jeni aq të ngarkuar me punë gjatë kësaj dite saqë vetëm në darkë do të gjeni pak kohë për partnerin tuaj. Megjithatë edhe pse do të jenë pak çaste duhet t’i shfrytëzoni deri në maksimum.

SHI GJETA RI

Venusi dhe Marsi do mbrojë gjatë gjithë ditës jetën sentimentale të çifteve. Do t’i pranoni disa gabime që keni bërë dhe do të gjeni mënyrën e duhur për t’i ndrequr ato.

BRICJAPI

Do të jeni mjaft romantike gjatë kësaj dite dhe do ta bëni partnerin tuaj të ndihet si në përrallë. Duke kënaqur atë do të ndiheni edhe vetë shumë mirë.

UJORI

Ditë shumë e qetë dhe pa të veçanta kjo e sotmja për të dashuruarit. Merrini gjërat si t’ju vijnë dhe mos mendoni aspak për fjalët që mund të thonë të tjerët.

PESHQIT

Do të jeni shumë të sjellshëm me partnerin tuaj sot dhe marrëdhënia në çift do të jetë e bukur. Gjithë kohën e lirë do ta kaloni së bashku duke u dashuruar në mënyrën që vetëm ju dini.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'