Horoskopi ditor, 14 dhjetor 2014 | Debat 24

Horoskopi ditor, 14 dhjetor 2014

By Debat24
In Horoskopi
December 14, 2014
0 Comments
1057 Views

DASHI

Do të mendoni të bëni një udhëtim. Kjo është dëshira që ju mund të keni në momentin që ju filloni zgjeroni vizionin tuaj.

DEMI

Do të keni një ditë të rëndësishme. Ka disa çështje që ju do të ndjeheni të detyruar papritmas për t’i zgjidhur shumë shpejt.

BINJAKËT

Keni qenë të fjetur kohët e fundit. Ju e kuptoni se ndihma juaj është urgjentisht e nevojshme, dhe se nuk ka kohë për të humbur.

GAFORRJA

Diçka po ndodh në marrëdhënien tuaj personale. Duket sikur ju jeni duke kërkuar për një luftë. Partneri ka zgjedhur një pozicion avantazhues.

LUANI

Duhet të hidhni ju hapin e parë për të fituar një miqësi të humbur. Në punë do të inkurajoheni nga një ngjarje pozitive.

VIRGJËRESHA

Kjo fazë premton më shumë sukses për karrierën tuaj, por duhet të jeni të përqendruar. Në punë pranoni këshillat e të tjerëve dhe punoni në grup.

PESHORJA

Në momente të caktuara mund të mendoni se ku qëndron faji. Do të doni të zhvendosni vëmendjen tuaj në të gjitha aspektet.

AKREPI

Yjet ju këshillojnë të mos dëgjoni të gjitha sugjerimet që ju bëhen këtë periudhë sepse nuk janë të gjitha të rëndësishme.

SHIGJETARI

Sot do të jeni të varur nga eprori juaj. Kjo është mënyra më e mirë për të ecur gjërat në rrugë të mbarë. Mbrëmja ju rezervon një takim interesant.

BRICJAPI

Do të kaloni një mbrëmje në shoqërinë e familjarëve tuaj. Në punë duhet të jeni në sulm. Në dashuri do të hidhni hapa të rëndësishëm.

UJORI

Do të keni përpara një ditë të ngarkuar. Mos planifikoni çdo detyrë shtesë. Një familjar apo një shok do t’ju kërkojë ndihmë për një problem.

PESHQIT

Është një periudhë e shkëlqyer për ju. Do të keni ngritje profesionale duke vërtetuar profesionalizmin tuaj për të disatën herë.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'