Horoskopi ditor, 16 dhjetor 2014 | Debat 24

Horoskopi ditor, 16 dhjetor 2014

By Debat24
In Horoskopi
December 16, 2014
0 Comments
982 Views

DASHI

Sot do të jeni më të përpiktë se zakonisht veçanërisht në aspektin profesional. Në fushën e ndjenjave nuk do të mungojnë njohjet e reja.

DEMI

Bëni kujdes, në këto momente mos pretendoni më shumë seç duhet në ambientin e punës. Vëmendja e partnerit do t’ju bëjë të ndiheni mirë.

BINJAKËT

Do të jeni shumë energjikë dhe kjo do t’ju bëjë të shpreheni pa ndrojtje. Në punë do të fitoni vlerësimin e një personi të rëndësishëm.

GAFORRJA

Do të keni tendencën që të shmangni çdo diskutim në të gjitha ambientet. Në punë do të keni dëshirë të merrni një moment pushimi.

LUANI

Trishtimi dhe malinkolia do t’ju përfshijnë, por do ta gjeni ngushëllimin në rrethin miqësor. Duhet të keni durim për marrjen e një vendimi.

VIRGJËRESHA

Do të jeni më të sigurt se zakonisht në aspektin profesionalë dhe më pozitivë se zakonisht. Në dashuri partneri do të jetë ironik.

PESHORJA

Në punë mos dëgjoni thashetheme sepse nuk janë të vërteta. Xhelozia juaj do të ndikoj në raportin me partnerin.

AKREPI

Sot do të gjeni qetësi në ambientin familjarë. Në punë atmosfera është pozitive dhe me të reja interesante. Në dashuri duhet të shmangni provokimet.

SHIGJETARI

Duhet të rishikoni vendimet që keni marrë këto kohët e fundit sidomos në fushën e ndjenjave. Në punë do të realizohen idetë tuaja.

BRICJAPI

Sot nuk do të sforcoheni për të bindur personat që do t’ju rrethojnë. Në punë do të ndërmerrni masa drastike dhe do të mbani qëndrimin tuaj.

UJORI

Sot do t’i kushtoni vëmendje pamjes suaj të jashtme, do të merreni me sport në aspektin profesionalë do ta bëni punën tuaj në mënyrën më të mirë të mundshme.

PESHQIT

Do të jeni plotë ambicie dhe ide për të ardhmen. Do arrini të realizoni objektivat tuaja që do të vlerësohen nga të gjithë.

1 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'