Horoskopi ditor, 31 dhjetor 2014 | Debat 24

Horoskopi ditor, 31 dhjetor 2014

By Debat24
In Horoskopi
December 31, 2014
0 Comments
710 Views

Dashi

Sot do t’ju duhet te hiqni dore nga dy-tri gjera te rendesishme, por kjo nuk duhet t’ju beje te besoni se po I ofroni armikut mundesi per te fituar. Gjithcka do t’ju shperblehet.

Demi

Sot do te keni deshire te hidhni rrenjet dhe te shlodheni ne qetesine e rutines. Nje mik I mire do t’ju beje shoqeri me shume deshire, sepse e di c’do te thote te shoqerohet me ju.

Binjaket

Do te arrini rezultate te shkelqyera nese ne momentin e duhur, do te dini te manifestoni ate qe ndjeni per nje person te vecante. Mos u druani se mund t’ju keqkuptojne.

Gaforrja

Koha qe do t’i kushtoni te tjereve nuk do te jete nje kohe e humbur kot, nuk do te pretendoni te dominoni cdo bisede. Lerini te tjeret te flasin dhe s’do te dilni te humbur.

Luani

Progresi juaj nuk do te beje gje tjeter vecse do te pershpejtohet. Pasdite do te arrini nje nivel te larte te perfshirjes tuaj ne ngjarjet e dites dhe do te ndjeheni mire.

Virgjeresha

Dita e sotme do te jete e mbushur me impenjime fizike. Do te vini ne prove aftesite tuaja, kapacitetin dhe rezistencen fizike dhe mbremja do t’ju gjeje te lodhur.

Peshorja

Personaliteti juaj do te hyje ne konflikt me ate te nje mikut tuaj sot. Ka mundesi qe njeri prej jush te mos e pranoje ndryshimin qe eshte vene re te tjetri.

Akrepi

Mos lejoni qe nje problem I diteve te meparshme te keqesohet sot, sepse do te vije momenti kur situata do te behet e patolerueshme.

Shigjetari

Mos shpresoni te terhiqni vemendjen e dikujt me nje veprim te zhurmshem. E mira do te ishte te nxirrnit ne pah cilesite tuaja me te mira dhe t’i detyronit te tjeret t’ju vleresonin per kete.

Bricjapi

Kini kujdes te mos harroni krejtesisht rregullat e lojes sot, vetem e vetem per te permbushur nje kapricio. Ruani vazhdimisht kontrollin e vetes dhe mos pretendoni shume.

Ujori

Perpiquni te mos beheni teper posesive sot. Yjet ju keshillojne t’I lini te tjereve hapesira dhe t’u jepni lirine qe edhe ju vete e kerkoni me shume kembengulje.

Peshqit

Sot do te jeni te shqetesuar dhe te lodhur. Perpiquni te mos futeni ne telashe te kota. Perdorni gjithe energjite tuaja per dicka pozitive qe t’ju sherbeje ju dhe atyre qe keni prane.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'