“Zbërthehet” Arvizu, kërcen me Rosela Gjylbegun e Aurela Gaçen | Debat 24

“Zbërthehet” Arvizu, kërcen me Rosela Gjylbegun e Aurela Gaçen

By Debat24
In Jeta
December 25, 2014
0 Comments
1298 Views

Arvizu Rosela AurelaAmbasadori amerikan në Tiranë, Aleksandër Arvizu, ka kaluar një mbrëmje të veçantë nën shoqërinë e këngëtares së njohur shqiptare Aurela Gaçe. Në fotot e publikuara nga këngëtarja në “Facebook”, Arvizu shihet mjaft i relaksuar, pa kollaren e tij zyrtare, teksa kërcën me këngët shqiptare. Me sa duket kjo ka qenë një festë lamtumire për Arvizun, me rastin e përfundimit të misionit të tij në Shqipëri. Aurela Gaçe i ka ndarë emocionet e kësaj dite për fansat e saj në rrjetin social.

“Përpara largimit, ne donim t’i dhuronim momente të bukura me muzikën tonë, me Endrin & Stefin. Vallja shqiptare  e ndezi atmosferën. Faleminderit z. Arvizu për vizitën dhe urojmë që të kesh kujtimet më të mira nga ky vend ë vogël, me halle shumë, që di të respektojë miqtë e vet”, shkruan Gaçe në “Facebook”. Në foto nuk ka munguar as këngëtarja Rosela Gjylbegu.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'