Pas festivalit, Liberta Spahiu feston 30-vjetorin dhe përshëndet fansat | Debat 24

Pas festivalit, Liberta Spahiu feston 30-vjetorin dhe përshëndet fansat

By Debat24
In Jeta
January 5, 2015
0 Comments
1480 Views

Liberta Spahiu1Pas prezantimit të Festivalit në RTSH, bukuroshja e ekranit të Klan Kosovës, Liberta Spahiu, feston sot 30 – vjetorin e lindjes. Prezantuesja e programit “Prive”, një ndër më të ndjekurit në Kosovë, ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto ku ka përshëndetur fansat në këtë përvjetor të lindjes. Ajo shfaqet vërtetë e mrekullueshme, me forma perfekte dhe trup për t’u patur zili.

Liberta është një nga figurat më të dashura në Kosovë. Përveç prezantimit ajo është e njohur edhe për karrierën e saj si modele. Sëfundmi ajo prezantoi dhe edicionin e 53 të Festivalit në Radio Televizionin Shqiptar, krah bukuroshes të Televizionit Klan, Floriana Garo.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'