Sherr te Interi, Osvaldo tërbohet me Ikardin, e shpëton Guarin | Debat 24

Sherr te Interi, Osvaldo tërbohet me Ikardin, e shpëton Guarin

By Debat24
In Sport
January 7, 2015
0 Comments
783 Views

Osvaldo IkardiSulmuesi i Interit, Pablo Osvaldo, nuk i përmbajti nervat e tij në sfidën kundër Juventusit. Argjentinasi Mauro Ikardi nuk ia pasoi topin në fundin e takimit kundër Juventusit, duke e nervozuar tejmase Osvaldon. Aq shumë, saky i fundit mori hov që ta godiste bashkëlojtarin e tij, me këtë të fundit që reagonte me arrogancë e injorancë. Ishte Fredy Guarin ai i cili qetësoi gjakrat, duke larguar Osvaldon nga Ikardi. Interi në këtë aksion në fund të ndeshjes humbi një rast të mirë për të shënuar golin e dytë dhe kaluar në avantazh.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'