Horoskopi ditor, 4 shkurt 2015 | Debat 24

Horoskopi ditor, 4 shkurt 2015

By Debat24
In Horoskopi
February 4, 2015
0 Comments
1118 Views

HOROSKOPIDASHI

Do të përjetoni dhe transmetoni shumë emocione sot. Kujdes me fjalët sepse ato mund të lëndojnë dikë që në të vërtetë nuk do të donit ta lëndonit.

DEMI

Bëni shumë kujdes që të mos shkatërroni gjithçka që keni ndërtuar deri më sot. Duhet bërë durim dhe pak më shumë angazhim.

BINJAKET

Në disa situata do të jetë e vështirë të dialogosh e të bësh marrëveshje me ju. Kini besim në vetvete dhe shfaquni të fortë përballë kundërshtarëve.

GAFORRJA

Mos jepni asnjë premtim nëse nuk do të mund ta mbani. kini kujdes me mënyrën se si do të prezantoheni sot, sepse sjellja juaj mund të ndikojë në të ardhmen.

LUANI

Ka mundësi që partneri të vërë në provë aspektin e aftësisë suaj për të mbrojtur ndjeshmërimë në çift. Mos shpenzoni shumë.

VIRGJERESHΑ

Dita e sotme do të jetë harmonike për të dashuruarit. Por mos merrni vendime të shpejta sepse do të ishte mirë që t’i hidhnit hapat një e nga një.

PESHORJA

Duhet të tregoheni më të hapur ndaj të rejave dhe mundësive që do t’ju paraqiten sot. Është një nga ato ditët kur ia vlen të tentoni.

AKREPI

Sot do të tundoheni dhe do të veproni pa menduar gjatë për ato që i duhen gjendjes suaj ekonomike. Tregohuni shumë të matur dhe largpamës.

SHIGJETARI

Mundohuni që të mos jeni shumë impulsiv sot. Do të nxeheni shumë shpejt dhe në ndonjë situatë do të ishte mirë të bëni një hap prapa për t’u qetësuar.

BRICJAPI

Mos hezitoni për marrë përsipër projekte që mund t’i realizoni. Bëhuni trima dhe të guximshëm në të gjitha situatat.

UJORI

Mos bëni asnjë hap pa reflektuar mirë, mos thoni asnjë fjalë pa u menduar mirë, por gjithësesi veproni shpejt dhe shfrytëzoni momentin.

PESHQIT

Sot do të jeni në kërkim të më së mirës. Instinktet tuaja luftarake mund të punojnë jashtë orarit dhe me energji të madhe. Mos mendoni për kundërshtarët.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'