Seks në zyrë, gruaja zbulon tradhtinë e burrit në “Facebook” | Debat 24

Seks në zyrë, gruaja zbulon tradhtinë e burrit në “Facebook”

By Debat24
In Lajme Pikante
February 4, 2015
0 Comments
3595 Views

Seks ne zyreSi do të ndjeheshit nëse do të zbulonit nga rrjeti social Facebook se burri juaj ju ka tradhtuar! Kështu ka ndodhur me gruan e një menaxheri të lartë të sigurisë, e cila zbuloi përmes një videoje të publikuar në “Facebook”, se bashkëshorti i saj, babai i fëmijëve të saj, e kishte tradhtuar me punonjësen e tij 20-vjeçare. Bëhet fjalë për videon e publikuar dje në rrjetet sociale, që u përhap në mënyrë marramendëse. Në video shfaqej burri duke bërë seks me sekretaren e tij, që ishte xhiruar nga një lokal përballë, klientët e të cilit po bënin sehir.

Aktet seksuale të burrit dhe gruas së re u kapën në kamera natën e të premtes, pasi të zotët e një lokali kishin vënë re se çifti kishte harruar të fikte dritat, dhe më pas u postuan menjëherë në internet. Gruaja e burrit protagonist u shqetësua shumë pasi zbuloi këtë tradhti në Facebook. Ajo nuk kishte asnjë ide derisa të hënën në mbrëmje, hyri në internet.

1 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'