LAJMI I FUNDIT – Tom Doshi publikon videon e atentatit | Debat 24

LAJMI I FUNDIT – Tom Doshi publikon videon e atentatit

By Debat24
In Aktualitet
March 5, 2015
0 Comments
1396 Views

Video TomaDeputeti Tom Doshi publikoi në rrjetet sociale videon me të dhëna për atentatin që ai pretendon se po përgatitej kundër tij. Gjatë videos, shtetasi Durim Bami i rrëfen deputetit Doshi detajet e një atentati ndaj tij. Vetë Doshi kishte lajmëruar se zotëron një video prej 37 minutash, ku rrëfehet atentati ndaj tij. Ndërkohë Durim Bami, personi që thuhet se është porositur të realizojë vrasjen është mbajtur nën arrest nga policia.

Video prej 8 minutash është shoqëruar me këtë mesazh të deputetit Tom Doshi:

“Po ju paraqes nje video me te verteta te frikshme per realitetin shqiptar.
Nje video qe do tregoj kush na udheheq dhe sa te sigurte e kemi jeten.
Nje video qe do nxjerr lakuriq deklaratat e deritanishme te shtetit. Prita deri sot reagimin e te gjithe institucioneve .
I lejuam porositesit te vrasjes te tregonin edhe njehere sa frike kane nga e verteta. Manipuluan deshmitarin, fshehen te verteten, akuzuan njerez pa asnje lidhje me vrasjen. 
Nxirreni vete perfundimin se kush thote te verteten”.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'