Tjetër shpërthim me tritol në Tiranë, një i plagosur rëndë | Debat 24

Tjetër shpërthim me tritol në Tiranë, një i plagosur rëndë

By Debat24
In Aktualitet
March 4, 2015
0 Comments
1305 Views

Policia Tirane drejtoriaNjë shpërthim me tritol në një automjet ka ndodhur rreth orës 22:05 në Tiranë, në një automjet pranë stadiumiut “Selman Stërmasi”, në afërsi të Parkut të Delegacioneve dhe Drejtorisë së Autoritetit të Aviacionit Civil. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur nga shpërthimi në një automjet “Mercedes ML”, ndërsa policia ka rrethuar plotësisht zonën ku ndodhi ngjarja. Flakët kanë përfshirë automjetin pas shpërthimit, ndërsa zhurma e tij është dëgjuar në një rreze të gjerë. Shtetasi i plagosur mësohet se është Robert Prenga.

0 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

'