Horoskopi | Debat 24

Horoskopi

By Debat24
In Horoskopi
Feb 15th, 2015
0 Comments
934 Views
Dashi Do të jeni shumë të shpërqendruar gjatë kësaj dite dhe as që do të tentoni të krijoni regata të mira me njerëzit. Lëvizjet financiare do të jenë disi të paqarta. Demi Kërkoni sa më parë ndihmën e familjarëve për vendimet që doni të merrni. Është shumë e rëndësishme që këto kohë të gëzoni mbështetjen […]...
By Debat24
In Horoskopi
Feb 12th, 2015
0 Comments
1025 Views
Dashi Jeta juaj në çift do jetë gjatë gjithë kohës e mbrojtur nga Jupiteri sot. Edhe ata që kanë pasur mosmarrëveshje dhe probleme do ndihen më të qetë. Demi Asgjë nuk do shkojë si duhet sot në jetën tuaj në çift dhe herë pas here do keni debate të ashpra. Gjithsesi mos merrni vendime të […]...
By Debat24
In Horoskopi
Feb 4th, 2015
0 Comments
1123 Views
DASHI Do të përjetoni dhe transmetoni shumë emocione sot. Kujdes me fjalët sepse ato mund të lëndojnë dikë që në të vërtetë nuk do të donit ta lëndonit. DEMI Bëni shumë kujdes që të mos shkatërroni gjithçka që keni ndërtuar deri më sot. Duhet bërë durim dhe pak më shumë angazhim. BINJAKET Në disa situata […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 29th, 2015
0 Comments
908 Views
DASHI Jo çdo gjë do të jetë ashtu si mendohej sot, megjithatë me pak durim mund të arrini ta kaloni ditën pa debate serioze. Nuk duhet të tregoheni me aq kokëfortë, por të toleroni herë pas here. DEMI Asgjë e rëndësishme për t’u veçuar nuk do të ndodhë sot në jetën tuaj në çift. Atmosfera […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 28th, 2015
0 Comments
1016 Views
DASHI Shumë planetë do të kenë ndikim të madh sot në jetën tuaj në çift. Ata do t’ju udhëheqin drejt rrugës se duhur dhe gjithçka do të shkojë më së miri. DEMI Nëse kohet e fundit e keni neglizhuar partnerin, mundohuni të rifitoni kohën e humbur gjatë kësaj dite. Vetëm në këtë mënyrë gjerat do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 25th, 2015
0 Comments
2263 Views
DASHI Disa persona do të mundohen t’ua prishin harmoninë në çift gjatë kësaj dite, por dashuria që ju keni për njëri-tjetrin do t’i bëjë ballë çdo gjëje. DEMI Do të keni nevojë në çdo moment për partnerin tuaj sot në mënyrë që të merrni frymë lirisht. Ai nga ana tjetër do t’ju përgatisë surpriza të […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 24th, 2015
0 Comments
893 Views
DASHI Të gjithë ata që janë në një lidhje do marrin bekimin e yjeve gjatë kësaj dite. Do i harroni të gjitha vështirësitë që keni pasur më herët dhe do mendoni vetëm si ta bëni të ardhmen më të bukur. DEMI Venusi do jetë i pozicionuar shumë mirë sot në qiellin tuaj të dashurisë prandaj […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 23rd, 2015
0 Comments
1307 Views
DASHI Sot, do të jeni në qendër të vëmendjes dhe kjo do të rrisë besimin në vetvete. Në punë duhet të mësoheni të bashkëpunoni me kolegët tuaj. DEMI Vazhdon faza e favorshme për ju dhe një bonus ekonomik do t’ju gëzojë pa masë. Një dashuri ruani bilancet. BINJAKET Sot do të merrni informacione të vlefshme […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 18th, 2015
0 Comments
1232 Views
DASHI Mos qëndroni vetëm sot. Kjo nuk është një ditë e mirë për të menduar situata serioze. Dilni dhe argëtohuni me miqtë. Buzëqeshni sa më shumë. DEMI Sot do t’ju duhet të merrni me të gjitha punët që keni lënë pas dore. Ambientit juaj profesional duket se i mungoni pa masë. BINJAKËT Binjakët, sot do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 15th, 2015
0 Comments
1096 Views
DASHI Intuita do t’ju udhëheqë në të gjitha vendimet që do të merrni. Në punë do të kapni sa më shumë mundësi të reja. Në dashuri do të merrni një moment pauzë DEMI Do të ndiheni të shpërqendruar dhe nuk do të mund të merrni iniciativa të rëndësishme. Në jetën private nëse jeni vetëm do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Jan 8th, 2015
0 Comments
1107 Views
DASHI Ka ardhur koha të merrni masa serioze sot në mënyrë që ta ndryshoni rrënjësisht jetën tuaj. Në fakt edhe partneri do jetë i të njëjtit mendim dhe gjerat do ecin ashtu si duhet. DEMI Jeta juaj në çift do jetë tejet e trazuar sot. Nuk do merreni vesh për asgjë me partnerin dhe mosmarrëveshjet […]...
By Debat24
In Horoskopi
Dec 31st, 2014
0 Comments
715 Views
Dashi Sot do t’ju duhet te hiqni dore nga dy-tri gjera te rendesishme, por kjo nuk duhet t’ju beje te besoni se po I ofroni armikut mundesi per te fituar. Gjithcka do t’ju shperblehet. Demi Sot do te keni deshire te hidhni rrenjet dhe te shlodheni ne qetesine e rutines. Nje mik I mire do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Dec 28th, 2014
0 Comments
919 Views
DASHI  Të dashuruarit do të kalojnë një ditë paksa të vështirë. Duhet të tregoheni paksa më të duruar dhe të pranoni të hapni rrugë ndonjëherë. Sektori i financave do të jetë më i dobët se kurrë më parë. DEMI  Ditë plot ngjyra kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Pasioni gjithashtu do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Dec 17th, 2014
0 Comments
955 Views
DASHI Nëse jeni në një lidhje do të përballeni me goxha probleme gjatë gjithë kësaj dite. Në krahët e partnerin nuk do të përjetoni aspak kënaqësi, përkundrazi do të ndiheni gjithnjë e me keq. DEMI Jeta në çift do të jetë tejet e qëndrueshme sot. Nuk do të keni as problemin më të vogël, kështu […]...
By Debat24
In Horoskopi
Dec 16th, 2014
0 Comments
983 Views
DASHI Sot do të jeni më të përpiktë se zakonisht veçanërisht në aspektin profesional. Në fushën e ndjenjave nuk do të mungojnë njohjet e reja. DEMI Bëni kujdes, në këto momente mos pretendoni më shumë seç duhet në ambientin e punës. Vëmendja e partnerit do t’ju bëjë të ndiheni mirë. BINJAKËT Do të jeni shumë […]...
By Debat24
In Horoskopi
Dec 14th, 2014
0 Comments
1060 Views
DASHI Do të mendoni të bëni një udhëtim. Kjo është dëshira që ju mund të keni në momentin që ju filloni zgjeroni vizionin tuaj. DEMI Do të keni një ditë të rëndësishme. Ka disa çështje që ju do të ndjeheni të detyruar papritmas për t’i zgjidhur shumë shpejt. BINJAKËT Keni qenë të fjetur kohët e […]...
By Debat24
In Horoskopi
Dec 13th, 2014
0 Comments
1001 Views
DASHI Do të keni shumë dyshime sot për atë që keni në krah dhe herë pas here do të debatoni. Yjet këshillojnë të flisni hapur dhe të sqaroni gjithçka, njëherë e përgjithmonë. DEMI Do të jeni më pak ëndërrimtarë gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe do t’i mendoni gjërat më seriozisht. Ata […]...
By Debat24
In Horoskopi
Nov 29th, 2014
0 Comments
854 Views
DASHI  Nëse doni të spekuloni pak, fatin e keni në dorën tuaj. Në punë do të përfitoni nga rastet që do t’ju vijnë. Në dashuri do të konkretizoni një dëshirë. BINJAKËT  Sot yjet ju këshillojnë të veproni në bazë të instinktit tuaj sepse do të jeni shumë intuitiv. Në punë duhet të jeni seriozë për […]...
By Debat24
In Horoskopi
Nov 2nd, 2014
0 Comments
794 Views
DASHI Sot nuk është një ditë e mirë për të thurur plane të reja. Do të ishte më mirë të zbatoni ato që keni marrë përsipër. Mos bëni madje as shpenzime. DEMI Mos ëndërroni shumë sepse do t’ju mjaftojë romanca për t’u ngritur moralisht në qiellin e shtatë. Ëndërrimet e tepërta mund t’ju rrëzojnë. BINJAKËT […]...
By Debat24
In Horoskopi
Oct 19th, 2014
0 Comments
816 Views
Dashi Eshtë sërish Marsi që vazhdon të jetë protagonist në shenjën tuaj, por sot falë tij mund të jeni të lirshëm dhe madje tëvendosur për të edhur një hap definitiv. Mirë shëndeti. Demi Qielli juaj pritet të jetë sërish pozitiv në aspektin e punës, prandaj dita e sotme do të ketë zhvillime interesante në këtë […]...
'