Horoskopi | Debat 24 | Page 2

Horoskopi

By Debat24
In Horoskopi
Sep 29th, 2014
0 Comments
656 Views
DASHI Mundohuni ta harroni të shkuarën sot dhe të mendoni vetëm për të ardhmen tuaj në çift. Të gjithë bëjnë gabime, e rëndësishme është qe ato të kuptohen në kohë. DEMI Do jeni shumë kritikë ndaj partnerit tuaj gjatë kësaj dite dhe atmosfera do tensionohet me kalimin e orëve. Kujdes, sepse partneri nuk do jetë […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 8th, 2014
0 Comments
623 Views
Dashi Shqisa e gjashte do te jete ajo qe do t’iu udhëheqë sot. Sot është momenti qe mund t’i besoni verbërisht zërit te brendshëm, qe sot do te përfaqësohet nga Hëna, e cila sot është prezent ne aspektin harmonik me shenjen e Ujorit, dhe din saktësisht se ku t’iu çojë. Demi Hyrja e Venusit ne […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 7th, 2014
0 Comments
549 Views
Dashi Marrëdhënia ne çift do jete edhe me e ngrohte gjate kësaj dite. Do flisni lirshëm për gjithçka qe iu shqetëson dhe se bashku do arrini te zgjidhni çdo gjë. Beqaret do kenë mundësi me shumice për te takuar dashurinë e jetës se tyre. Bëjini sytë katër! Ne planin financiar duhet te vazhdoni te tregoheni […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 6th, 2014
0 Comments
617 Views
Dashi Në dashuri do të keni një shpresë të re. Do të ndiheni krenar dhe shumë të dashur. Planetët do t’ju mbështesin më së miri. Është ora që të përjetoni qetësinë e shpresuar prej kohësh. Demi Sforcimet dhe sakrificat tuaja do të jenë të pamjaftueshme për të kapërcyer një situatë tej të vështirë. Sot do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 5th, 2014
0 Comments
546 Views
Dashi Çiftet do të përfshihen në një atmosferë të mrekullueshme, e cila do të manifestohet në mënyra të ndryshme. Ndërsa beqarët do të gjejnë forcë në vete për të filluar një jetë të re. Demi Mes jush dhe dëshirave tuaja është krijuar një “mur”, si në dashuri ashtu edhe në aspekte të tjera të jetës. […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 4th, 2014
0 Comments
425 Views
Dashi Sot duhet t’i besoni vetes dhe t’i lini pas besëtytnitë e tjera që nuk bëjnë gjë tjetër veçse jua mbushin kokën me budallallëqe të pavlera. Tregohuni të kujdesshëm në mjedisin e punës pasi një ngjarje e pakëndshme mund t’jua prishë gëzimin. Demi Keni shumë kohë që mendoheni rreth një çështje delikate. Në vend që […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 3rd, 2014
0 Comments
506 Views
DASHI 21/3 – 20/4  Dielli do ta ndriçojë dhe do ta ngrohë gjatë gjithë kohës jetën tuaj sot. Do të flisni me qetësisht me partnerin dhe kolegët tuaj. Komunikimi i mirë është çelësi i suksesit. DEMI 21/4 – 21/5  Nëse sot do t’i shprehnit më tepër ndjenjat dhe mendimet tuaja, do të mundeshit të siguronit […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 2nd, 2014
0 Comments
527 Views
Dashi Ndonëse mendoni se fillimi i vjeshtës është një stinë e vetmuar për ju, kjo nuk do të thotë se duhet ta kaloni kohën duke u marrë me çështje që ju bëjnë melankolik. Gjeni zgjidhjen e duhur për çdo problem, sepse ju jeni të aftë! Demi Diçka thellë brenda vetes ju mundon. Megjithatë, buzëqeshja nuk […]...
By Debat24
In Horoskopi
Sep 1st, 2014
0 Comments
623 Views
Dashi Nuk do jeni aspak ne humorin e duhur gjate kësaj dite dhe do përballeni me debate te forta me atë qe keni ne krah. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar. Beqaret do hezitojnë paksa te takohen me dike, por ne fund do ju mbushet mendja plotësisht. Sektori i financave do iu nënshtrohet […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 31st, 2014
0 Comments
552 Views
Dashi Saturni do të ndikojë në humorin tuaj i cili do të jetë shumë i luhatshëm. Ndërsa Jupiteri do t’ju bëjë përtacë në gjithçka që do të bëni. Do të ndiheni vetëm dhe të pasigurt ndaj zgjidhni miqtë e duhur. Demi Në mbrëmje do të organizoni diçka me miqtë dhe personat me të cilët jeni […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 29th, 2014
0 Comments
589 Views
Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni here pas here me personin qe keni ne krah dhe nuk do hapni rruge për asnjë çast. Beqaret do kenë një dite te bukur dhe te mbushur me takime mbresëlënëse. Ne planin financiar tregohuni realiste dhe mos kryeni […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 29th, 2014
0 Comments
568 Views
Dashi Në jetën tuaj keni një person që është i dashuruar fshehtësish me ju, por nuk ka forcë dhe kurajë për të bërë një hap më tej apo  t’jua deklarojë dashurinë hapur. beqarët do të takojnë persona idealist. Demi Më në fund do të merrni lajme pozitive dhe avantazhe të vogla në favorin tuaj. Do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 28th, 2014
0 Comments
544 Views
Dashi Sot do të merrni sms dhe telefonata edhe nga persona me të cilët nuk keni folur prej kohësh, kujdes se mos bini pre e ndonjë kurthi. Dikush mund të interesohet vetëm për ndihmën tuaj. Demi Bëjini gjërat më të bukura. Ndiqini me më shumë vëmendje fëmijët. Në dashuri do të jeni të ëmbël. Do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 27th, 2014
0 Comments
533 Views
Dashi Karizma juaj do të jetë e dukshme, ndërsa ju do të admiroheni për paraqitjen tuaj të jashtme, por edhe për atë të brendshme. Do të tërhiqeni shumë nga një njohje e re, bëni komplimente. Demi Një shefi juaj do të bëhet shumë i bezdisshëm me ju sot. Gjeni momentin për t’i thënë se nuk […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 26th, 2014
0 Comments
616 Views
Dashi Dite shume e qete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Gjithçka do ju shkoje ashtu si e kishit ëndërruar. Beqaret do kenë shume dëshirë te provojnë frutin e ndaluar dhe do mundohen te ndryshojnë status. Mire do jete te mos nxitohen. Ne planin financiar do jeni me shume […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 25th, 2014
0 Comments
569 Views
Dashi Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Mire do jete t’i merrni gjerat ashtu si t’iu vijnë pa kërkuar asgjë me ngulm. Beqaret nuk mund te qëndrojnë dot indiferente ndaj ftesave qe do ju bëhen. Financat do jene te mire për aq kohe […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 24th, 2014
0 Comments
572 Views
DASHI Në punë mos u besoni të gjithë kolegeve. Bëni gjithçka ashtu si e keni planifikuar sepse nuk do të pendoheni në asnjë moment. Besoji vetes më shumë. DEMI Sot do të jeni nostalgjikë dhe shpeshherë do t’ju pushtojë melankolia. Nëse jeni në një lidhje sot dhe gjatë gjithë javës, ditët do të jenë të […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 23rd, 2014
0 Comments
765 Views
Dashi Yjet do ju krijojnë një ambient te këndshëm dhe relaksues gjate kësaj dite. Do ndiheni mjaft mire ne krahët e atij qe dashuroni. Beqaret gjithashtu do kenë mundësi te njohin një person me te cilin pas pak kohesh do fillojnë një lidhje. Financat do jene te mbrojtura nga yjet, megjithatë nuk është ende momenti […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 22nd, 2014
0 Comments
563 Views
Dashi Do jeni mendje hapur gjate kësaj dite dhe do pranoni te provoni emocione te reja ne çift. Gjithçka pritet te shkoje me se miri. Edhe beqaret do jene me fat dhe do e gjejnë personin e tyre te ëndrrave. Shume gjera kane për te ndryshuar për ta. Për financat do jete dite goxha e […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 21st, 2014
0 Comments
540 Views
Dashi Planetët do ju përkëdhelin mjaft gjate kësaj dite dhe do ju bëjnë te ndiheni me se miri. Do e shprehni pa dorashka dashurinë qe ndjeni për njeri-tjetrin. Beqaret do ndihen gati te fillojnë histori dashurie edhe pse personat nuk do ua mbushin 100% mendjen. Për financat do jete një dite goxha e favorshme. Mund […]...
'