Horoskopi | Debat 24 | Page 3

Horoskopi

By Debat24
In Horoskopi
Aug 20th, 2014
0 Comments
604 Views
Dashi Klima ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft sensuale sot. Do ndiheni akoma edhe me mire pranë atij qe dashuroni. Beqaret do kenë mundësi me shumice për ta gjetur personin ideal, mjafton qe te tregohen sa me te hapur. Ne planin financiar fati do ju buzëqeshë. Gjendja financiare jo vetëm qe do stabilizohet, […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 19th, 2014
0 Comments
616 Views
Dashi Ata qe janë ne çift nuk do kuptohen si duhet me partnerin dhe mosmarrëveshjet ne çift do jene te mëdha. Vetëm ne mbrëmje situata do përmirësohet paksa. Beqaret do kenë mundësi për takime serioze dhe jo thjesht për aventura kalimtare. Shfrytëzojeni ditën! Merkuri do jete planeti qe do ua mbroje financat dhe nuk do […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 18th, 2014
0 Comments
678 Views
Dashi Sot do ja kaloni aq mire ne krahët e atij qe keni ne krah saqë do ju duket sikur jeni ne ëndërr. Shume gjera kane për te ndryshuar për ju. Edhe beqaret do kenë një dite te veçante dhe te mbushur me surpriza. Shfrytëzoni çdo sekonde. Financat nuk do jene ne gjendjen me te […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 17th, 2014
0 Comments
762 Views
Dashi Mos e lini veten te ngecni ne asnje lloj intrige ose kurthi, sepse s`do te keni forca dhe mundesi te dilni pa u prekur. Mjafton te jeni pak te vemendshem. Demi Jini te kujdesshem, te fshehte dhe te sjellshem gjate gjithe dites se sotme. Ata qe ju qendrojne prane, do te dine te vleresojne […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 16th, 2014
0 Comments
843 Views
Dashi Do e kuptoni me mire gjate kësaj dite se marrëdhënia ne çift nuk i përmbush te gjitha objektivat e duhura, prandaj mund te merren vendime me rëndësi. Beqaret duhet te tregohen sa me te arsyeshëm dhe te mos bëjnë zgjedhje te gabuara. Financat nuk do jene aspak ne gjendjen me te mire kështu qe […]...
By Debat24
In Horoskopi
Aug 15th, 2014
0 Comments
650 Views
Dashi Mos kërkoni ta bëni gjate gjithë kohës xheloz personin qe keni ne krah sepse situata mund te kthehet ne disfavorin tuaj. Mos kërkoni kot probleme. Beqaret duhet te tregohen te duruar ne mënyrë qe ta gjejnë dashurinë e madhe. Po u nxituan mund te kenë probleme serioze. Ne planin financiar hidheni çdo hap pasi […]...
'