Jeta | Debat 24 | Page 6

Jeta

By Debat24
In Jeta
Aug 18th, 2014
0 Comments
1211 Views
Spikeri dhe gazetari Drini Zeqo do të jetë drejtuesi i edicioni të ri të “Dancing with the stars” në “Vizion+”. Vetë Zeqo ka bërë publik këtë ndryshim, duke falenderuar edhe drejtuesit e “Vizion+” dhe duke zbuluar partneren e tij. “Sezonin e ri une do te drejtoj edicionin e 5-te te Dancing with the stars se […]...
By B C
In Jeta
Aug 17th, 2014
0 Comments
2480 Views
Ajo ka lënë shumë fjalë pas vetes kur u pa muajin e kaluar në një jaht luksoz në shoqërinë e këngëtarit problematik, Justin Bieber. Por të premten modelja mahnitëse i Shanina Shaik i kushtoj rëndësi të veqantë spekulimeve se ajo ajo mund të ketë filluar nje romancë me këngëtarin e hitit “Baby”, Justin Bieber duke […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 17th, 2014
0 Comments
1189 Views
Drejtuesi i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bexhet Pacolli, po kalon pushimet në Monako. Pushimet e tij luksoze Pacolli ka zgjedhur t’i kalojë me vëllezërit dhe të tjerë të afërm. Pacolli njihet si një ndër njerëzit më të pasur të Kosovës dhe është angazhuar prej disa vitesh në jetën politike. Megjithë karriera e tij politike […]...
By Debat24
In Big Slider
Aug 17th, 2014
0 Comments
3421 Views
Ka zgjedhur bregdetin e Vlorës për të pushuar. Nën shoqërinë edhe të disa kolegëve të saj, drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Briselda Shehaj, është parë dje të zbarkojë me një skaf privat në gadishullin e Karaburunit. Mësohet se mikrpitëse , ka qenë e zonja e shtëpisë, Drejtoresha e degës së Tatimeve Vlorë, Pranvera Resulaj, e […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 17th, 2014
0 Comments
571 Views
Është mbretëresha e pop-it por edhe pse kanë kaluar kaq vite dhe ajo sot feston 56-vjetorin vazhdon të tërheqë vëmëndjen me energjinë e saj të pashtershme. Madona ka ndarë me fansat e saj në Instagram një foto topless e cila ka vënë vetëm një palë mëngë në krahët e saj dhe asgjë tjetër e njëkohësisht […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 16th, 2014
0 Comments
1187 Views
Këngëtari i njohur italian, Xhani Morandi, nuk po e shijon verën e nxehtë, ndërsa në shtëpinë e tij të pushimit në Monghidoro, pranë Bolonjës, ka ndezur edhe zjarrin. Në një postim në rrjetet sociale, vetë Morandi shkruan: “16 gusht, ora 11. Në Monghidoro sot duket si nëntor! Jashtë një mjegull e dendur dhe temperaturë 14 […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 16th, 2014
1 Comment
4988 Views
Gazetari Blendi Fevziu vazhdon të mungojë prej më tepër se një muaji në ekrane dhe në debatet politike, duke vijuar pushimet. Vetë Fevziu ka publikuar disa foto nga pushimet, që ai ka vendosur t’i bëjë në udhëtim. Muzeu i automobilave në Montekarlo (Monako) dhe më pas Firence kanë qenë ndalesat e gazetarit të njohur. I […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 15th, 2014
0 Comments
2760 Views
Këngëtarja shqiptare Ledina Çelo e cila është në pritje të fëmijës së saj të dytë, ka postuar në Instagram një foto të ëmbël ku tregon barkun e saj të rritur. Ledina ka një djalë 4-vjeçar nga martesa me kampionin e ‘kickbox’ Naim Kabashi, dhe mësohet se është në pritje të një vajze....
By Debat24
In Jeta
Aug 15th, 2014
0 Comments
638 Views
Edhe këngëtarja energjike në skenë Genta Ismajli ndryshon look-un, duke i bërë flokët e saj me gërsheta, e duke u përfshirë kështu në trendin e VIP-ve shqiptarë që preferojnë këtë model flokësh. Ajo nga postuar në “Facebook” një foto ku ndan me fansat lookun e saj të ri duke marrë dhe shumë komente positive. Disa […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 15th, 2014
0 Comments
603 Views
E fejuara e Silvio Berluskonit, Franceska Pascale, ka vendosur që të kalojë disa ditë pushimesh me miqtë e saj. Ish-kryeministri i Italisë ka zgjedhur që të qëndrojë në qytet. “Në 3 vitet e fundit i kemi kaluar gjithmonë bashkë pushimet, pa u ndarë asnjëherë”, thotë Paskale, në një intervistë ekskluzive për revistën “Chi”. “Janë 9 vjet që […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 13th, 2014
0 Comments
544 Views
Pasi u tërhoq nga futbolli, David Bekham është parë duke u përkushtuar më shumë kohës së lirë me fëmijët e tij dhe duke bërë aktivitete normale me ta në jetën e përditshme. Këtë të dielë 40-vjeçari dukej i lumtur teksa shoqërohej nga vajza e tij dhe djali për të bërë një udhëtim në Santa Monica […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 13th, 2014
0 Comments
1318 Views
Këngëtarja kosovare, Shkëndije Mulaj, e cila prej disa ditësh po kalon pushimet në Ulqin, ka postuar foto në rrjetin e saj social “Facebook” foto ku tregon format e saj, sidomos të pasmet bombastike. Në foto ajo duket mjaft provokuese në pozicionet që merr, ku ajo më së shumti mundohet të tregojë të pasmet e saj […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 13th, 2014
0 Comments
521 Views
Ajo duket një vajzë e ëmbël dhe jo shumë e fuqishme teksa vesh çizmet e saj prej një Barbie. Por Ariana Grande ka treguar në videon e fundit se nuk duhet të përzihesh teksa është shfaqur në disa skena vërtet “të rrezikshme”. Ylli 21 vjeçar ka publikuar videoklipin e saj të fundit në Youtube të […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 13th, 2014
0 Comments
626 Views
Samanta Karavela ka postuar në “Instagram” një foto e cila përmban një simbolike të caktuar. Samanta me një tufë me lule teë cilat duket se sapo i ka marrë nga çifti ( në të vërtetë është fjala për martesën e motrës se Samantas, e cila është martuar vetëm dy javë më pare) pas hedhjes tradicionale […]...
By Debat24
In Jeta
Aug 9th, 2014
0 Comments
572 Views
Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, në muajin e shtatë të shtatzanisë na shfaqet shumë në formë dhe aktive. Në fotot që publikon gazeta “Panorama”, Gjosha ndodhet me pushime në plazhin e Dhërmiut, ku ka treguar edhe shtatzaninë e saj me barkun e fryrë. Edhe pse për pak ajo kohë ajo do sjellë në jetë fëmijën […]...
By B C
In Jeta
Aug 6th, 2014
0 Comments
629 Views
Dragana Spasovska është një nga femrat më seksi në Maqedoni. Shpesh herë ajo krahësohet edhe me Kim Kardashian. Por, modelja maqedonase thotë se është e kënaqur që nuk ka të pasme aq të mëdha sa të Kim dhe pohon se gjoksin e ka më të bukur se ylli i televizionit amerikan. “Tashmë jam mësuar të […]...
By B C
In Jeta
Aug 6th, 2014
0 Comments
620 Views
Askujt ndoshta s’i kishte shkuar në mendje, por Armina Mevlani, e dashura zyrtare e Shkëlzen Berishës ka edhe një anë të saj romantike. Nuk do ta kishim besuar nëse nuk do na e kishte thënë ajo vetë… me një status në Facebook: të shoqëruar me këtë foto (lart): “Ana ime “romantike” dhe enderrimtare. Gjëja qe kam […]...
By B C
In Jeta
Aug 6th, 2014
0 Comments
719 Views
Bleona Qerreti dhe Anxhela Martini po kalojnë një kohë vërtet të këndshme nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Të ndodhura në klasin e parë në avion, udhëtimi i dy bukurosheve shqiptare është shndërruar në një vend ku ka vetëm luks, kërcehet, vishet me fustane të shtrenjta dhe ku bëhet zhurmë pa e vrarë mendjen. Kjo atmosferë është treguar […]...
By B C
In Jeta
Aug 6th, 2014
0 Comments
2630 Views
Dy bukuroshet shqiptare Bleona Qerreti dhe Anxhela Martini sërish nuk ndalojnë së treguari dashurinë që kanë për njëra-tjetrën. Këtë herë Bleona ka postuar në “Facebook” një foto në shtrat me Anxhelan, ku nga buzëqeshjet në fytyrat e tyre duket se kanë kaluar një natë të këndëshme nën shoqërinë e njëra-tjetrës. Megjithatë, ditët e fundit Bleona […]...
'