Video | Debat 24

Video

By Debat24
In Aktualitet
Mar 5th, 2015
0 Comments
2063 Views
Deputeti Tom Doshi publikoi në rrjetet sociale videon me të dhëna për atentatin që ai pretendon se po përgatitej kundër tij. Gjatë videos, shtetasi Durim Bami i rrëfen deputetit Doshi detajet e një atentati ndaj tij. Vetë Doshi kishte lajmëruar se zotëron një video prej 37 minutash, ku rrëfehet atentati ndaj tij. Ndërkohë Durim Bami, personi […]...
By Debat24
In Big Slider
Feb 18th, 2015
0 Comments
1042 Views
Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta, së bashku me ministrin e Bujqësisë, Edmond Panariti, ishin të pranishëm në dëmshpërblimin e një pularie në fshatin Ferras të Komunës Levan, duke i dhuruar 2500 zogj. Për herë të parë në vizitë në zonat të përmbytura, kreu i Kuvendit, Ilir Meta, debatoi edhe me drejtuesin e emergjencës, pas ankesës së një […]...
By Debat24
In Aktualitet
Feb 15th, 2015
0 Comments
1030 Views
Publiohet video e grabitjes së parave në “Union Bank”, teksa po transportoheshin nga forcat e sigurisë së “Euro Gjici”. Mendohet se janë grabitur rreth 10 milionë lekë....
By Debat24
In Aktualitet
Feb 14th, 2015
0 Comments
646 Views
Publikohet video e grabitjes së djeshme të parave të “Union Bank”, gjatë transportimit të tyre nga forcat e sigurisë të kompanisë “Euro-Gjici”....
By Debat24
In Big Slider
Feb 13th, 2015
0 Comments
697 Views
Fjala e Ministrit të Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri, në seancën parlamentare, gjatë debatit lidhur me shpërthimet e fundit me tritol në Tiranë....
By Debat24
In Aktualitet
Feb 11th, 2015
0 Comments
710 Views
Publikohet video me momentet e vendosjes së tritolit dhe më pas shpërthimit në farmacinë e Bashkim Tahirit, babai i ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri....
By Debat24
In Big Slider
Jan 20th, 2015
0 Comments
757 Views
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku tregohen ndryshimet në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” në Tiranë....
By Debat24
In Big Slider
Jan 17th, 2015
0 Comments
746 Views
Kryeministri Edi Rama foli në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, të thirrur nga Presidenti i Republikës, Bujar Nishani dhe theksoi se krimi i organizuar dhe terrorizmi janë një kërcënim i vetëm. Shefi i qeverisë ishte kritik ndaj gjykatave, lidhur me masat ndëshkimore ndaj disa rasteve të lidhura me krimin e organizuar....
By Debat24
In Aktualitet
Jan 15th, 2015
0 Comments
786 Views
Strukturat e Departamentit për Krimin e Organizuar dhe Krimet e Renda në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit dhe konkretisht, Sektori për Narkotikët, Drejtoria e Forcës së Posaçme Operacionale, në bashkpunim më Prokurorinë e Krimeve të Rënda pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, policitë e Tiranës, Elbasanit dhe Durrësit, si dhe në bashkpunim [&hellip...
By Debat24
In Bota
Jan 13th, 2015
0 Comments
800 Views
Publikohet një video e re e dy vëllezërve Kouchi në Paris, pak sekonda pas vrasjeve në revistën “Charlie Hebdo”....
By Debat24
In Big Slider
Jan 12th, 2015
0 Comments
765 Views
Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu, ka dhënë mesazhin e parë për shqiptarët....
By Debat24
In Bota
Jan 12th, 2015
0 Comments
802 Views
Shqipëria dha sot një shembull unik të harmonisë fetare në marshimin e madh të solidaritetit botëror kundër terrorizmit dhe intolerancës fetare në Paris. Në kryeqytetin e tronditur nga sulmet terroriste, toleranca jonë fetare, e konkretizuar me praninë e 4 krerëve shqiptarë të besimeve fetare, është vlerësuar me duartrokitjet e qindra mijëra njerëzve që marshuan në she...
By Debat24
In Big Slider
Jan 10th, 2015
0 Comments
584 Views
Policia franceze ka publikua një video nga momenti i mësymjes në fabrikën në dalje të Parisit, ku ndodheshin dy përgjegjësit për sulmin në revistën “Charlie Hebdo”. Video tregon një grup të Xhandarmërisë Kombëtare franceze (GIGN), një forcë special operacionale e forcave të armatosura të Francës. Në pamjet filmike dëgjohen të shtëna, si dhe një shpërthim. Dy vëllezërit...
By Debat24
In Bota
Jan 10th, 2015
0 Comments
1306 Views
Pamjet ekskluzive të sulmit të forcave speciale kundër pengmarrësit në një dyqan në Paris. Pengamarrësi dhe katër pengje mbeten të vrarë....
By Debat24
In Big Slider
Jan 9th, 2015
0 Comments
757 Views
Njihuni me Donald Lu, ambasadorin e ri amerikan në Shqipëri. Shihni ambasadorin Lu të flasë për familjen dhe vendlindjen e tij, si dhe të tregojë se çfarë pret të bëjë dhe të arrijë në Shqipëri....
By Debat24
In Big Slider
Jan 7th, 2015
0 Comments
765 Views
Policia franceze njofton se të paktën 12 persona u vranë gjatë një sulmi kundër gazetës së përjavshme satirike Charlie Hebdo në Paris. Sipas njoftimeve të shtypit të paktën dy persona të armatosur hapën zjarr me automatikë dhe një raketalëshues brenda ndërtesës, ku gjenden zyrat e gazetës. Autorët e sulmit u larguan me dy makina dhe […]...
By Debat24
In Big Slider
Jan 6th, 2015
0 Comments
710 Views
Nga Edi Rama Të paguash energjinë sot do të thotë të investosh për nesër! Për veten dhe për vendin. Kush nuk ka lidhur ende marrëveshje, të mos e humbasë ofertën lehtësuese deri në 28 shkurt. E pamë të gjithë se si moti i rënduar i fundvitit nxorri në dukje edhe njëherë, kudo nëpër Shqipëri, gjendjen […]...
By Debat24
In Aktualitet
Jan 5th, 2015
0 Comments
519 Views
Ministria e Brendshme bëri analizën e punës për vitin 2014, duke vlerësuar përmirësimin e disa treguesve. Ministri Saimir Tahiri e cilësoi si positive punën e policisë në 12 muajt e shkuar.  ...
By Debat24
In Big Slider
Jan 4th, 2015
0 Comments
765 Views
Dyshimet se i gjithë skandali i abuzimeve me një paciente ka ndodhur në ambientet e Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ka vënë në lëvizje edhe Ministrinë e Shëndetësisë. Me urdhër të Ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, është ngritur një grup i posaçëm pune për verifikimin e vërtetësisë së kësaj videoje dhe marrjen e masave ndaj […]...
By Debat24
In Big Slider
Jan 3rd, 2015
0 Comments
1168 Views
Emisioni satirik “24 minuta me Zoran Kesiç” në televizionin B92 është një ndër emisionet më të ndjekura në Serbi, si kritikë e ngjarjeve që kanë ndodhur gjatë javës. Në emisionin e tij, enkas për natën e vitit të ri, gazetari së bashku me aktorin e njohur serb Sergej Trifunoviç kanë “improvizuar” një intervistë me kryeministrin […]...
'