City Park | Debat 24

City Park

By Debat24
In Biznes
Feb 17th, 2015
0 Comments
1410 Views
Qendra e njohur tregtare “City Park” ka dalë në shitje. Lajmi bëhet i ditur nga shoqëria përmbarimore “Executores Litium”, e cila njoftoi shitjen e godinës prej 13.645 metra katrorë dhe të truallit përreth. Ankandi do zhvillohet më 4 mars dhe çmimi me të cilin do të nisë është 24.5 milionë euro. Deri më tani dyshohen si arsye, […]...
'