Elisa Spiropali | Debat 24

Elisa Spiropali

By Debat24
In Big Slider
Mar 6th, 2015
0 Comments
2024 Views
Elisa Spiropali ka dhënë dorëheqjen nga drejtimi i doganave. Në një mesazh publik, ajo ka shpjeguar edhe arsyet e këtij largimi: “Të dashur kolegë dhe punonjës të Doganës Shqiptare! Ndjehem e lumtur që m’u dha mundësia të njihem dhe punoj me ju. Jam mirënjohëse ndaj secilit prej jush për faktin se në një periudhë tepër […]...
By Debat24
In Headline News
Jan 16th, 2015
0 Comments
1899 Views
Drejtoresha e Pergjithshme e Doganave Elisa Spiropali rrëfen për “Ditë e Re” në “Ora News” emocionet e pritjes së ëmbël të vajzës së saj Në kohën kur qeveria ka shpallur vitin 2015 si vitin kundër informalitetit dhe evazionit, asaj i duhet të jetë në krye të detyrës, si drejtoreshë e Përgjithshme e Doganave. Megjithatë thotë […]...
By Debat24
In Jeta
Dec 3rd, 2014
0 Comments
674 Views
Pas më tepër se një muaji nga martesa, Drejtoreshës së e Përgjithshme të Tatimeve, Elisa Spiropali, ka filluar t’i duket barku i rrumbullakosur. Edhe në fotot e publikuara në ditën e martesës, Spiropali dukej se ishte në pritje të një fëmije.  Pavarësisht këtij fakti, Drejtoresha e Tatimeve e ka shoqëruar sot Kryeministrin Edi Rama në […]...
By Debat24
In Jeta
Nov 19th, 2014
0 Comments
1435 Views
Drejtoresha e Përgjithshme e Doganave, Elisa Spiropali, është shtatzënë dhe së shpejti do të sjellë në jetë një vajzë. Lajmin e bëri të ditur vet Spiropali, duke folur në fillim të emisionit ‘Studio e Hapur” të gazetares Eni Vasili. Spiropali u shpreh se kjo është gjëja më e bukur që mendon për momentin. “Unë jam duke […]...
'