Parma | Debat 24

Parma

By Debat24
In Big Slider
Jan 21st, 2015
0 Comments
1286 Views
Klubi i futbollit të Parmës ka ndryshuar sërish president. Pas Pietro Doca dhe avokatit Fabio Giordano, tashmë është rradha e shqiptarit Ermir Kodra, 29 vjeç, krahu i djathtë i sipërmarrësit Rezart Taçi dhe drejtues i rafinerisë së naftës ARMO. Emërimi i tij është bërë mbrëmjen e djeshme pas një vendimi të Këshillit Administrativ të klubit […]...
'