VIP | Debat 24

VIP

By Debat24
In Jeta
Feb 28th, 2015
0 Comments
1981 Views
Yjet e Hollivudit, si Nicki Minaj, Rihanna dhe Kristin Chenoweth ishin të parat që i promovuan. Tani, shumë vajza duan të vënë qerpikë falsë edhe kur dalin për qejf. Megjithëse duken bukur, qerpikët e gjatë mund të jetë shumë të dëmshëm për shëndetin e syve tuaj, sidomos për kornenë e syrit. Erin Elisech, një estetiste është […]...
'